hazafi vs. Giants: Bailey Zappe üde színfolt az előszezonnyitó vereségben

A New England Patriots csütörtök este a New York Giants elleni utolsó másodperces vereséggel kezdte előszezonját.

Mac Jones hátvéd és a legtöbb Patriot kezdője kiesett, így az előszezonnyitó alkalom volt arra, hogy megnézzük, mit hoznak az újoncok az asztalra. Bepillantást engedett azokra a játékosokra is, akiknek szerepe növekedni fog a 2022-es szezonban.

Perry’s Mailbag: James White a Belichick-korszak legjobbja?

Az újonc irányító, Bailey Zappe lenyűgöző drive-ot mutatott be a negyedik negyed végén, így a New England vezetéshez vezetett Lil’Jordan Humphreynek adott 20 yardos touchdown-passzal. A Patriots szerencsétlenségére Davis Webbnek és a Giantsnek bőven volt ideje, hogy összehozzon egy meccset. Graham Gano mezőnygólja megpecsételte a győzelmet az idő előrehaladtával.

Íme néhány kivonat a Pats 23-21-es vereségéből. A Carolina Pantherst fogadják a jövő pénteki előszezoni mérkőzésen, a kezdés 19:00 órakor kezdődik.

Matt Patricia és Joe Judge megosztotta a hívási feladatokat

A Patriots egyik legnagyobb holtszezonbeli története az volt, hogy lemondtak egy támadókoordinátor kinevezéséről Josh McDaniels helyére. Ehelyett Matt Patricia és Joe Judge megosztotta ezeket a feladatokat tavasszal és nyáron, Patriciát vezető futballtanácsadónak/támadóedzőnek nevezték ki, a bíró pedig a támadóasszisztens/hátvédedző címet kapta.

Csütörtök este folytatódott a tendencia, amikor Patricia és Judge összefogtak támadójáték-felhívási feladataikra. Patricia támadásra szólított fel, hogy Brian Hoyerrel középen kezdje a játékot, majd Judge azonnal átvette a vezetést, amint az újonc hátvéd, Bailey Zappe belépett.

Ahogy Phil Perry is rámutatott, Bill Belichick vezetőedző sok időt töltött Zappével a pálya szélén. Mivel McDaniels kikerült a képből, sokkal többet láthattunk Belichickről, aki a QB-jeivel dolgozik ebben a szezonban.

Egy fel-alá éjszaka a védelemnek

Nem látványos este volt ez a Patriots védelmében, de voltak fényes foltok.

Az egyik a cornerback Terrance Mitchell kényszerített fumble-je volt, ami a Giants második negyedéves forgalmához vezetett. A Super Bowl XLIX hőse, Malcolm Butler felépült.

A Patriots beállósai voltak a védekező sztárok. A harmadik év szélső rusher, Josh Uche korán kirúgta a Giants QB-t, Daniel Jonest, Anfernee Jennings pedig hatalmas ütést ütött Jones-ra a harmadik helyen, és a meccs első drive-jában mezőnygólra kényszerített.

Mack Wilson, akit a holtszezoni cseréből szereztek meg, amely Chase Winovichot a Cleveland Brownshoz küldte, csapatcsúcsot jelentő hét szereléssel repült át a pályán. Egy másik kiemelkedő Sam Roberts volt, aki egy maroknyi QB nyomást gyakorolt, beleértve azt is, amely Uche kirúgását eredményezte.

Eltekintve Mitchell erőltetett fumble-étől, kemény este volt ez a New England-i középiskolában. A csoport nem tudott kihasználni több, a levegőben elhárított passzt, amelyeknek könnyű interceptionnek kellett volna lenniük. Joejuan Williams megégett egy touchdown miatt, később a meccsen megverték, és arcmaszkot kért. Shaun Wade elejtett egy csákányt, és egy újabb potenciális INT-t lepattant le a sisakjáról.

Bailey Zappe sikeresen debütál

Bailey Zappe első meccse Patriots-egyenruhában bizonytalanul indult, de az újonc, negyedik körös draftjog a második félidőben megtalálta a helyét.

Zappe a harmadik negyedet egy 36 yardos teljesítéssel kezdte a 2021-es hetedik körben, Tre Nixonig (négy elkapás, 81 yard).

A Zappe-Nixon kapcsolat néhány játékkal később ismét látható volt, ezúttal 32 yardon keresztül. A drive egy újonc touchdownnal ért véget, amivel Kevin Harrist visszaverte.

Zappe este legnagyobb baklövése a negyedik negyed elején történt, amikor egy passzt kapott a vonalon, amit elkaptak. Ezt a kudarcot a negyedik negyed végén pótolta Lil’Jordan Humphreynek adott 20 yardos TD-passzal (hat elkapás, 62 yard), amivel megelőzte a New Englandet.

A Houston Baptist/Western Kentucky termék végleges statisztikája: 19/32 205 yardért, egy TD és egy INT.

Tyquan Thornton szilárd első benyomást kelt

Tyquan Thornton, a Patriots második körös választottja a 2022-es NFL-drafton, nem vesztegette az idejét azzal, hogy lenyűgözze nem hivatalos profi bemutatkozását.

Thornton megszerezte a Patriots első előszezoni pontjait egy touchdownnal, amivel zárta az első negyedet. A Baylor egykori sztárja bemutatta lenyűgöző útvonalát úgy, hogy kiharcolta a védekező büntetést a TD-ért.

Thornton is bemutatta a gyors felszabadítását Brian Hoyer mély labdája előtt, de a beadást elütötték. Ennek ellenére jól látszott a gyorsaság és az útvonalak futásának képessége, amelyet eddig a táborban mutatott.

Csendes éjszaka a futás előtt

Más mint Harris gólvonalának TDa hazafiak nem sok mindent tudtak a földön kapni.

A negyedik körben újonc Pierre Strong Jr. hat hordozója volt 25 yardon keresztül. JJ Taylor 16 yardot szerzett öt labdarúgással, Harris pedig a TD-n kívül nem volt eredményes, mivel hat cipelésből mindössze kilenc yardot szerzett. Damien Harrisnak és Rhamondre Stevensonnak szabadnapja volt.

A New England-i futammeccs pozitív eredménye volt a keddi edzésnek, mivel kezdett sikereket elérni a zónán kívüli menetrenddel. Az előszezon nyitányán nem sok ilyet láttunk, úgyhogy erre figyelni kell majd, ahogy Belichick folytatja az új megjelenést.