Egy évvel később: A T-Mobile szülővárosa, Techover Champ 3 millió dolláros átalakítást ünnepel a Florida Georgia Line-nal

közzétett 12 órája

Által benyújtott T-Mobile

A T-Mobile hivatalosan is bíborvörösre festette Woodstock városát, Illinois államban.

Közel egy év telt el azóta, hogy a T-Mobile Woodstock (IL) nyertesévé nevezte ki a Hometown Techover-t – 3 millió dolláros technológiai átalakítást egy amerikai város számára –, beleértve a T-Mobile 250 000 dolláros támogatását, az 5G. hálózat fejlesztéseit és a Little League® baseballt. mezőfelújítás, 100 feltöltött családi technológiai nyereménycsomag 5G okostelefonokkal egy év ingyenes szolgáltatással, valamint egy ingyenes koncert a hétvégén a Florida Georgia Line díjnyertes duóval, a gyémántértékesítéssel.

Florida Georgia Line színpada és közönsége a McHenry County Fairgrounds-ban Woodstockban, Illinois államban 2022. augusztus 13-án.

A koncert több ezer Woodstock lakost hozott a McHenry megyei vásárterületre augusztus 13-án, szombaton egy olyan estére, amelyet nem egyhamar elfelejtenek. A Florida Georgia Line fellépett, miközben a koncertlátogatók együtt énekeltek, és jó hangulatban és győztes szellemben sütkéreztek.

“Szerettük a Woodstocki közösséggel emlékezni” – mondta a Florida Georgia Line Tyler Hubbard. „Nagyon jó volt látni, hogy mindenki úgy jött ki és buliztak együtt, mint a T-Mobile Hometown Techover bajnokai.”

A Florida Georgia Line több ezer Woodstock-rajongónak lép fel a McHenry County Fairgrounds-on Woodstockban, Illinois államban.

– Micsoda éjszaka, Woodstock! – tette hozzá Brian Kelley, a Florida Georgia Line munkatársa. “Ismerjük a zene és a technológia erejét, és azt, hogy ezek hogyan tudnak mindketten kapcsolatban lenni, ezért különleges volt, hogy együtt tölthettük ezt a vidám estét.”

Míg a koncert egy epikus nap volt Woodstock számára, az Un-carrier technológiai fejlesztései hosszan tartó hatással lesznek a lakosságra, a vállalkozásokra és a közösségen belüli szervezetekre.

Úttörő ceremónia Woodstock egyik baseballpályáján a Little League felújításának megkezdésére. A képen balról jobbra: Brad Ball, a Woodstocki Kereskedelmi Kamara elnöke; Paul Christensen, városvezető-helyettes és ügyvezető igazgató; Chris Lynk, a városi parkok felügyelője; Christina Betz, városvezető; Roscoe Stelford, városvezető; Mike Turner, polgármester, Woodstock városa; Danielle Gulli, a város ügyvezető igazgatója; Dave Zinnen, városi rekreációs osztályvezető; Andy Ferrera, a WLL marketing igazgatója; Brian Rockwood, WLL-titkár; Brian Powers, a WLL szponzorációs igazgatója.

„Amióta Woodstockot kihirdették a T-Mobile Hometown Techover győztesének, elragadtatjuk, mit jelent ez városunk számára, és lenyűgözött az általunk tapasztalt haladás” – mondta Mike Turner, Woodstock polgármestere. „Városunknak mára jelentősen továbbfejlesztett 5G-hálózata van, a Little League-pályáink ingyenes élő közvetítést biztosítanak a FamCam 5G-n keresztül, több mint 3000 diákunk rendelkezik internet-hozzáféréssel – és ez csak néhány példa. Hálásak vagyunk a T-Mobile közösségünkhöz nyújtott nagylelkű hozzájárulásáért, és izgatottan várjuk, hogy városunk ennek eredményeként tovább növekszik és virágzik.”

Íme egy közelebbi pillantás a Techover deetekre:

  • Továbbfejlesztett 5G hálózat: A T-Mobile 5G lefedettsége Woodstockban az elmúlt évben csaknem megduplázódott, és mára a város és a legfontosabb helyszínek nagy részét lefedi. A T-Mobile sebessége pedig 400%-kal javult, az átlagos 99,5 Mbps-ról közel 400 Mbps-ra. Amellett, hogy számos meglévő T-Mobile telephelyen jelentős fejlesztéseket kaptak az 5G hálózaton, további telephelyeket is telepítettek – javítva a lefedettséget és a teljesítményt Woodstock nyugati lakónegyedeiben, valamint Woodstock belvárosában és a Historic Square-ben. Ezenkívül várhatóan szeptember végéig további telephelyeket helyeznek üzembe, tovább erősítve az 5G Ultra kapacitást Woodstock északkeleti részén, a Marion Central High Schoolban, a Woodstock Country Clubban, a Loyola Egyetem kampuszában és a környéken.
  • Közösségi támogatás: A Smart Growth America (SGA) 250 000 USD értékű T-Mobile Hometown Grant és technikai segítségnyújtás. Az SGA a Woodstock-i közösség vezetőivel együttműködve szűkítette a lehetséges projekteket, ideértve a megfizethető időslakás építését, a járhatóság növelését és egy többcélú terület kialakítását a belvárosban, amely kiegészíti a Woodstock város átfogó tervének folyamatos frissítéseit.
  • Little League® frissítések: A Woodstock-i Sullivan és Dream Fields területén 250 000 dollár értékű terepfelújítás folyik, a frissítések közé tartozik a jobb terepfelületek és a márkás T-Mobile felirat, amely elismeri az ENSZ fuvarozójának hozzájárulását. Woodstock emellett megkapja a T-Mobile Little League Call Up Grant támogatást és ingyenes élő közvetítést a FamCam 5G-n keresztül.
  • A tanulók összekapcsolása: A T-Mobile 10 milliós projektje révén 12 iskola 3000 diákja – a beiratkozott tanulók közel fele – a Woodstock Community Unit School District-ben kapott 200 ingyenes internetes és mobil hotspotot.
  • Családi nyereménycsomagok: A Woodstock családok technológiaközpontú díjat kaptak négy 5G okostelefonnal, egy év ingyenes vezeték nélküli Magenta Max szolgáltatással, egy év T-Mobile 5G otthoni internettel és egy ingyenes Samsung UHD TV-vel.
A T-Mobile csapata 2021 decemberében a helyi Woodstock-i lakost, Danielle Azarelát egy T-Mobile-díjcsomaggal jutalmazza, amely ingyenes okostelefonokat és egy évre szóló ingyenes T-Mobile szolgáltatást tartalmaz.

„Amikor hatalmas műszaki fejlesztést akartunk adni Woodstocknak, tudtuk, hogy azt akarjuk, hogy a város vezető szerepet töltsön be az 5G-ben az amerikai kisvárosban, és ezt meg is tettük a Woodstock-i emberekkel való látványos együttműködésünk révén” – mondta Jon Freier, elnök. a T-Mobile Consumer Group tagja. „Mivel a műszaki fejlesztések közül sok a befejezéshez közeledik, hihetetlenül inspirált Woodstock büszkesége és szenvedélye, hogy megmutassa az ország többi részének, hogyan tud az 5G összekapcsolni és felerősíteni egy közösséget.”

A T-Mobile Hometown Techover egyike azon számos kezdeményezésnek, amelyek jelzik a T-Mobile elkötelezettségét a vidéki Amerika iránt. A T-Mobile célja annak biztosítása, hogy minden amerikai – a nagyvárosoktól a kisvárosokig és az Egyesült Államok vidéki közösségeiig – hozzáférjen a legújabb termékekhez, szolgáltatásokhoz és technológiához. Az előfizetésekre és az új eszközökre vonatkozó nagyszerű ajánlatok mellett az Un-carrier tavaly elindította az otthoni internetet. A T-Mobile segítségével több mint 40 millió háztartás – ezek egyharmada Amerikában vidéken – jogosult az 5G otthoni internetre. A T-Mobile arra is kötelezettséget vállalt, hogy öt év alatt 25 millió dollárt biztosít a kisvárosoknak, hogy segítse a közösségfejlesztési projektek finanszírozását a vidéki területeken országszerte. Tudjon meg többet, vagy jelentkezzen a T-Mobile Hometown Grants programra még ma.

A McHenry County Fairgrounds légifelvétele Woodstockban, Illinois államban a Florida Georgia Line koncert előtt.

A T-Mobile kisvárosi bevezetésével kapcsolatos további információkért látogasson el a T-Mobile.com/AcrossAmerica webhelyre.

T-Mobile logó

T-Mobile

T-Mobile

Amerika Un-carrierként a T-Mobile újradefiniálja a US, Inc.-t. (NASDAQ: TMUS), ahogyan a fogyasztók és a vállalkozások vezeték nélküli szolgáltatásokat vásárolnak az iparágvezető termék- és szolgáltatásinnováció révén. A vállalat fejlett országos 4G LTE hálózata kiemelkedő vezeték nélküli élményt nyújt olyan ügyfelek milliói számára, akik nem akarnak kompromisszumot kötni a minőség és az érték tekintetében.

A washingtoni bellevue-i székhelyű T-Mobile US leányvállalatain keresztül nyújt szolgáltatásokat, és üzemelteti zászlóshajó márkáit, a T-Mobile-t és a Metro by T-Mobile-t.

Többet T-Mobile

.

Leave a Comment

%d bloggers like this: