Gordo: Megújult támadómélység, Cardinals lett a szezon közepén | Jeff Gordon

Ma Oliver Marmol, a Cardinals menedzsere teljes ütőivel játszhatja a mérkőzést.

Ez nem mindig sikerül, ahogy a Cardinals kedd délután a Wrigley Fielden is bebizonyította, amikor egy gyötrelmes, 2-0-s vereséggel nyitotta meg kettős gólját.

De Marmol meccsről meccsre és játékrészről játékrészre változtathatja felállását az MV2 duó, Paul Goldschmidt és Nolan Arenado körül. Optimális lehetőségeket találhat a balkezes Albert Pujols számára.

El tudja olvasni a szobát (valamint a csapat folyamatos analitikai adatfolyamát), és sikeres pozícióba helyezi a játékosokat. Meg tudja lovagolni a forró csíkokat, enyhíti a zuhanást és pihenőt biztosít.

A Cardinals támadópontja július második hetében következett be, amikor a csapat legkevésbé eredményes ütői feljöttek, és a Marmol több erőfeszítést tett.

Az emberek is olvasnak…

Július 9-ig a Cardinals az utolsó 10 meccséből nyolcat elveszített, így 45-42-re visszaesett. Ezalatt az időszak alatt négy leállást szenvedett. 3 és fél hátrányban voltak a National League Central első helyén álló Milwaukee Brewers mögött.

Sérülések és/vagy meghibásodások számos kulcsütőt kisiklottak. Az ütősoruk alja és a padjuk a Mendoza vonal rossz oldalán volt, 0,200 alá ütve: Lars Nootbaar (.158), Edmundo Sosa (.174), Andrew Knizner (.178), Corey Dickerson (.188). ). ) és Pujols (.198).

Aztán történt valami. A Cardinals úgy stabilizálódott, hogy 7 meccsből 5-öt megnyert a szünet előtt – és a Mendoza Club segített az élen.

Pujols az öt győzelem során két hazai futással 5 a 15 ellenében ért el. Noobaar 4 a 10-hez ütött két homerunnal, egy duplával és öt RBI-vel. Dickerson 5-14-et ért el, két duplával, egy homer-val és négy RBI-val. Knizner 5-11-et ért el négy RBI-val.

Még a ritkán látható Sosa is akcióba lendült, 3 a 8-hoz ment egy duplával és három RBI-val.

A Cardinals kilépett a lefelé tartó spirálból, és 25-9-re ugrott be a Brewers mellett, és megszerezte a vezetést a divízióban.

Goldschmidt és Arenado nagy elismerést kap ezért. Egyszerre voltak dögösek, beállították az MVP-számokat, és állandó nyomást gyakoroltak az ellenfél dobóira.

A Cardinals posztján lévő játékosok is egészségesebbek lettek, így a csapat kevésbé függött az újonc ütőktől, akik a szezon elején feldobták. Hatalmas lökést adott a csapatnak, hogy a csere határideje előtt két alkalmas kezdő dobóval és egy tapasztalt tehermentesítővel bővült.

De ne becsülje alá a feltámadott ütők hatását.

Noobaar visszatérése megkönnyítette John Mozeliak baseball-elnöknek, hogy lecserélje a szélső Harrison Badert a kezdő dobóra, Jordan Montgomeryre, akinek értékét ékszere hangsúlyozta hétfőn. És Noobaar továbbra is támadó és védekező katalizátor maradt teljes játékstílusával.

Sosa újjáéledése lehetővé tette, hogy Mozeliak elcserélje őt egy érdekes balkezes könnyítőre, JoJo Romeróra, aki kedden két gól nélküli inninget dobott. Sosa távozása lehetőséget teremtett Paul DeJong számára, aki a Triple-A Memphis-i gyógyulási edzéséről visszatérve rövid ideig tartó áramemelkedést okozott.

Dickerson elég jól ütött ahhoz, hogy Juan Yepeznek több ideje legyen felépülni alkarsérüléséből, és visszaállítsa a Triple-A Memphisben a húzó-happy-ütéses megközelítését.

Knizner júliusban 0,280-at ütött a sérült Yadier Molina helyére. És amikor Molina bajnoki-győztes Puerto Ricó-i kosárlabdacsapata elvette őt a Cardinalstól, Knizner 3 a 7-hez ment két sétával, egy duplával és négy futással szombaton és vasárnap győzelmet aratott.

És mit mondhatna még Albertről?

A július eleje óta tartó 91-es ütőfutás során Pujols .378/.429/.769-es vágást ért el kilenc hazai futással. A szegény Madison Bumgarner elleni szombati robbantása 105,4 és 107,5 mph volt.

Marmolnak tehát bőven van mit dolgoznia, miközben kezeli a támadását. Vasárnap elindította Dickersont a bal pályán, áthelyezte Tyler O’Neillt a középpályára, és szünetet adott Dylan Carlsonnak.

Brendan Donovant indította a harmadik bázison, így Arenado egy lélegzetvételnyi szünetet adott a kijelölt ütőben. A Marmol letette Pujolst a padról, hogy elérje Donovant a meccset megnyerő rangadón a hetedik játékrészben, majd levette Tommy Edmant a padról, hogy Pujolsért futhasson.

Három játékos töltötte be az ütősorrend 2-es helyét, és ez működött. A trió 4 a 4 ellenében állt két góllal és egy RBI-vel a 6-4-re megnyert meccsen.

Pujols hétfőn játszotta az első bázist, így Goldschmidt DH-ként vehetett levegőt. Albert vállmagasságig rántott a falon, így a Cardinals 1-0-s győzelmet aratott.

Albert visszatért a DH-ba a keddi duplajáték csúcsán, és újabb duplát produkált. Sajnos a Cardinalsnak nem sikerült kulcsfontosságú találatokat bevinnie a parádés Cubs dobókkal szemben.

Az ütősorrend szíve – Goldschmidt, Arenado és Nolan Gorman – 13 futót hagyott a bázison. A Marmol Edmant és Tyler O’Neillt a kilencedik játékrészben a balkezes Brandon Hughes elleni csípőütésre tartotta elérhetővé… de ők sem tudtak továbbjutni.

A Cardinals az All-Star szünet előtti első shutout vereségét szenvedte el, de ezúttal nem a támadólehetőségek hiánya miatt.

Cardinals jegyzetfüzete: Oliver Marmol különböző pozíciókban próbálja meg a szikra keverését