NFL-eredmények, menetrend, élő frissítések az 1. héten: Patrick Mahomes 5 TD-vel az első meccsen Tyreek Hill nélkül

Eljött a 2022-es NFL-szezon 1. hete, és egész nap naprakészen tájékoztatjuk az eseményekről és a legnagyobb történetekről. Az 1. hét lapja remek párosításokat és történetszálakat tartalmaz, és mi azért vagyunk itt, hogy segítsünk ennek kibontakoztatásában. Nézzen vissza rendszeresen, hogy megtudjon mindent, amit tudnia kell.

Ravens 24, Jets 9 (összefoglaló)
Commannders 28, Jaguars 22 (összefoglaló)
Saints 27, Falcons 26 (összefoglaló)
Bears 19, 49ers 10 (összefoglaló)
Colts 20, Texans 20 (összefoglaló)
Packers at Vikings, 16:25 ET (Gametracker)
Chiefs at Cardinals, 16:25 ET (Gametracker)
Raiders at Chargers, 16:25 ET (Gametracker)
Giants at Titans, 16:25 ET (Gametracker)
Buccaneers at Cowboys, 20:20 ET (előzetes)

hétfő

Broncos at Seahawks, 20:15 ET (előzetes)

Mahome varázslata

Nincs Tyrek Hill? Minden jó Patrick Mahomesnek. Mit szólnál 334 yardhoz és öt touchdownhoz mindössze 41 percnyi játékidő alatt? Ja, és csak nyolc tökéletlensége van.

Egymástól függő TD-k

Kevesebb, mint a harmadik negyed felénél a Giants már 13 pontos hátrányt hozott le. Ezúttal Daniel Jones volt az, aki egy mély labdát juttatott a kapuba Sterling Shepardnak. Shepard megtette a többit, lecsúszott egy tackle-ről, majd a célterületre keringőzve a 65 yardos eredményért.

Útvonalvezetési tökéletesség

Davante Adamsről úgy tartják, hogy ő az NFL legjobb útvonalfutója. Ne higgy nekem? Figyeld meg a válást ebben a darabban. 41 méteres győzelem.

Barkley elszabadul

Ez egy olyan szezon, ahol Saquon Barkley teljesít, és a korábbi 2. számú kiszemelt a második félidőben a Titans ellen valósítja meg. Mivel a Giantsnek égetően szüksége volt egy szikrára, Barkley egy 68 yardos futást szakított le, hogy felpörgesse a csapatot. Három játékkal később Barkley négy yardról talált be a célterületre, így egy pontra csökkentette a hátrányt. Barkley 100 yard felett van eddig mindössze nyolc cipeléssel.

Herbert befűzi a tűt

Justin Herbert MVP-kampánya csak akkor fog tovább növekedni, ha továbbra is úgy játszik, mint a szezonnyitó első felében. 17 a 20 ellen 204 yarddal és két touchdownnal ment, amelyek közül a másodikat három védő dobta DeAndre Carternek a 23 yardért.

JJ uralja a Packerst

Justin Jefferson elismerte, hogy Davante Adams jelenleg az NFL legjobb WR-je, de ezt a szezont követően elmondta. ő lesz az. Remekül kezdett, már beárnyékolta a 158 kapott (!) yardot és a két touchdownt AZ ELSŐ FÉLIDÉBEN a Packers ellen.

Fullback Score!

Ebben a szezonban a hátvédek teljes szeretetét adjuk a kiemelt bejegyzésünkben. Az első bekiabálás a hetedik körben újonc Zander Horváthé, akinek 1 yardos touchdownja 10-3-ra hozta a Chargerst.

Chiefs safety, mint rúgó

Mivel a Chiefs rúgóját, Harrison Butkert levették a pályáról, miután egy kezdőrúgás során megsérült, Justin Reidnek, aki egyben tartalék rúgóként is működik, kellett elvégeznie a rúgásokat. Reid eddig fantasztikusan kezelte őket, Kansas City második touchdownja és az azt követő kick-off után extra pontot szerzett. Ez nem is olyan meglepő, ha belegondolunk Reid 65 yardot szögezett a gyakorlatban az edzőtáborban, de így is nagyon lenyűgöző. Butker visszatért, de Reid a főnököknél végezte a munkáját, amikor a nevét kiáltották.

Acélosok nyernek!

Végül. Az 1. hét eddigi legőrültebb meccse végül győztesen zárult, mivel Chris Boswell 53 yardos mezőnygólja az idő előrehaladtával vitorlázott át a tartókon. Ez azután történt, hogy Evan McPherson kihagyta a győztes extra pontot a szabályokban, és miután McPherson és Boswell is kihagyta a győztes mezőnygólokat a hosszabbításban. Milyen meccset érdemelt volna meg a Steelers, miután kikényszerített öt labdarúgást.

Két játéknyertes FG!

Őrült befejezések az NFL-ben! Atlantában a Saints 16 pontos hátrányt hárított a negyedik negyedben, nagyrészt Michael Thomasnak köszönhetően, de Wil Lutz volt az, aki 51 yardos mezőnygóljával 19 másodperccel a vége előtt vezetést szerzett.

Máshol az újonc rúgó, Cade York tönkretette Baker Mayfield bosszújátékát egy 58 yardos mezőnygól befúrásával, amely átvitorlázott az oszlopokon, és rengeteg szabad hely maradt.

XP blokkolva!

Cincinnatiben káosz uralkodik. Valahogy a Bengals megszerezte az egyenlítő touchdownt a záró másodpercben, annak ellenére, hogy délután ötször fordult el. Csak el kellett rejteniük a plusz pontot. Egyszerű, igaz? Nem. Minkah Fitzpatrick újabb játékot hozott: blokkolta az extra pontot, és hosszabbításba kényszerítette a meccset, holtversenyben 20.

Wentz válaszol

Wentz délutáni hullámvasúton utazott. Az első félidőben átvágta a Jaguars védelmét, de a második félidőben egymás után hárított beadásokat dobott be, amiből a második a Jaguars vezetéséhez vezetett. Ennek ellenére Wentz képes volt legyőzni ezeket a hibákat, és nagy meccset vívni, amikor Washingtonnak szüksége volt rá. Gyönyörű mély labdát emelt Terry McLaurinnak a passzban, amiért 49 yardos touchdownt szerzett.

Nem. 1 választás INT!

Sokan nem értettek egyet azzal, hogy a Jaguars átvette Travon Walkert Aidan Hutchinson felett az áprilisi draft első számú választásával, de a Georgia egykori sztárja nagyon lenyűgözően debütált az NFL-ben. Töltötte a statisztikát egy zsákolással, vereség elleni tackle-vel, a passz megszakításával, és ami a legfontosabb, egy interceptionnel, ami egy Jaguars touchdownt hozott létre.

Nem tud. őr. Mikrofon.

Michael Thomas kezd hasonlítani régi önmagára. A negyedik negyedben megállíthatatlan volt, egymás utáni touchdownokat fogott, így két perc alatt behúzta a Saints-t a záró percbe. A meccs előtt Thomas öt passzt kapott el 57 yardon keresztül.

A testvérek percek különbséggel kapják el a TD-ket

Talán ez a legmenőbb dolog, amit az 1. héten látunk. Néhány perc különbséggel a testvérek, Amon-Ra és Equanimeous St. Brown szereztek touchdownt a saját csapatukban. Először Amon-Ra találta be a négy yardos végzónát a Lions számára, majd Equanimeous St. Brown 18 yardos pontszámmal növelte kistestvérét, és ezzel megszerezte a Bears-t.

Garrett csatlakozik Bakerhez (kétszer)

Nemcsak Baker Mayfield kap lehetőséget arra, hogy korábbi csapata ellen játsszon, de korábbi csapattársai is megpróbálják meghiúsítani a korábbi első számú választást, és győzelemmel indítani a 2022-es kampányt. Myles Garrett, aki maga is a legjobb választás, nagy szerepet játszott a Browns sikerében, mivel a harmadik negyedben kirúgta Mayfieldet egymás ellen.

A medvéknek van életük!

Valójában a Bears az első két és fél percben semmi támadást nem ért el. Aztán egy játék, bármennyire is látványosan nem tetszetős, azonnal visszahozta őket a játékba. Miután elkerülte a majdnem 20 yardos zsákolást, Justin Fields balra gurult, de elfordította a csípőjét, és visszadobott balra. Valahogy senki sem volt ugyanazon az irányítószámon, mint Dante Pettis, aki a 49ers 30 yardos vonalánál elkapta, és a célterületre zúgott.

A Lamar egy csaló kód

Ha csak a játékról-játékra nézné, csak azt látná, hogy Lamar Jackson nyolc yardos scramble-je first downt eredményezett. Valójában ez sokkal több volt a liga egyik legelektromosabb játékosának.

A bolhák villognak!

A Texans a futball egyik legjobb játékát adta nekünk: egy jól sikerült bolhavillogást! A Houston már hétpontos előnyben volt a második félidő elején, de továbbra is agresszívan agresszív. Davis Mills Rex Burkheadnek dobta a labdát, aki aztán visszaadta Millsnek. Ezzel Brandin Cooks szabadon futhatott át a pálya közepén, és bár Mills kiütötte, Cooks mégis behúzta a nagy győzelmet. Ez a meccs hozzáadott egy mezőnygólt, így a Houston két számjegyű előnyhöz jutott.

Kiderült, hogy AJ Brown cseréje nagyon jó döntés volt az Eagles számára. A negyedik éves játékos, aki a Titans csapatánál kezdte NFL-karrierjét, hatszor kapott 128 yardot… AZ ELSŐ FÉLBEN. Nézze meg az utolsó elkapását, amely 54 yarddal a félidő előtt ért el, és mezőnygólt állított fel a Philadelphia számára.

Burrow négy labdával az első félidőben…

Amilyen jól szerepelt Burrow a Bengals Super Bowl-gyorsulása során, éppoly rossz volt eddig a Steelers ellen az 1. héten. Burrow, aki egy éve mindössze 14 interceptiont dobott, az első félidőben még hármat dobott. hogy együtt menjen egy elveszett fumble-vel. Valahogy Cincinnati csak 11-es hátrányban van a szünetben.

A texasiak vezetik az utat!

Matt Ryan szokatlan hibát követett el, amikor képernyőpasszt dobott Jerry Hughesnak, a Texans pedig kihasználta a szezon első touchdownját. A közelmúltban aláírt tight end OJ Howard volt a haszonélvező, aki Davis Millstől egy magas passzt hozott be a 16 yardos pontszámért.

Szakács Carson!

A Jaguars véget vetett Carson Wentz rövid futásának Indianapolisban az elmúlt idényben, amikor két kapura kényszerült, és 11 pontra csökkentette az offense-t a 18. héten megnyert meccsen, ami miatt a Colts nem jutott be a rájátszásba. Wentz, most a Commanders QB, bosszút áll a szezon első hetében. Két drive, két touchdown Wentz számára, aki úgy kezdte a meccset, hogy az első 16 passzból 11-et teljesített. Washington korán 14-3-as előnnyel.

Taysom Hill azt csinálja, amit a legjobban tud

Taysom Hill a tight endként szerepel, de a Saints továbbra is rohanó fegyverként használja a center alatt. Először Hill szakított le egy 57 yardos futást, hogy a Saints a piros zónába kerüljön. Két ziccerrel később Hill szerzett még egy közvetlen labdát, követte blokkolóit jobbra, és 11 yardról átlépte a gólvonalat.

Burrow első beadása = válassz hatot

Nem úgy, ahogy Joe Burrow akarta, hogy a 2022-es szezonja kezdődjön. Miután kirúgták az első támadósnapnál, Burrow visszaesett, és adott egy passzt, amelyet Tyler Boydnak szántak. Csak nem vette figyelembe Minkah Fitzpatricket, aki az egyik legjobban fizetett biztonsági őr lett ebben a holtszezonban, és az utolsó pillanatban ugrott be, mielőtt Boyd 31 méterrel a házig vitte az interceptiont. Micsoda kezdet, ha Steelers rajongó vagy!

Swift nagyot vágott

Az Oroszlánok nagy dolgokat várnak D’Andre Swifttől ebben a szezonban, és nagy lendülettel kezdte harmadik NFL-szezonját. A Lions 2022-es kampányának második támadójátékában Swift átvette a bal oldali tackle-t, végzett egy vágást, megcsúszott egy tackle-t, és elindult a versenyekre, hogy 50 yardot szerezzen. Swift nagy futása volt a nagy játék a detroiti szezonnyitó touchdown drive-on.

Bosszújátékok szabálya 1. hét

Köszönet az NFL menetrend készítőinek, hogy néhány szaftos történettel elindították a 2022-es szezont. Russell Wilson első meccse Broncoként… Seattle-ben… hétfő este?! Nem számít, milyen rosszak a Seahawks, ez a legjobb idő a nézéshez.

Máshol a Commander új hátvédje, Carson Wentz próbálja legyőzni a démonait (a Jaguars védelmet), a Chargers egy Raiders csapattal küzd, amely kiütötte őket a rájátszásból a 18. héten, a Steelers pedig a Bengals feldúlására készül. egy évvel ezelőtt 65-20-ra legyőzte őket. Nem is beszélve Baker Mayfieldről, aki most a Carolinával lépett pályára azzal a csapattal, amely feladta Deshaun Watsonért. (A menetrend készítőinek szerencséje volt a Browns-Panthers meccsen… vagy nem?)

Adjuk hozzá a Packers-Vikings, Patriots-Dolphins, Chiefs-Cardinals és Buccaneers-Cowboys csapatokat, és ez egy lebilincselő menetrend az alapszakasz elindításához. Kezdődjenek a játékok (végre).