Eagles Sightings: Sloppy Defense, AJ Brown Balls Out és egyebek

Két vitathatatlan tény:

Nem. 1: Az Eagles-nek még sokat kell dolgoznia.

Nem. 2: Az Eagles 1-0.

Az Eagles a harmadik negyedben 17 pontos előnyt épített ki, majd élete végéig kitartott, és 38-35-re megnyerte a Lionst a szezonnyitó vasárnapi detroiti Ford Fieldben.

Az Eaglesnek nem sikerült bebiztosítania, amíg Jalen Hurts – alig – egy yardot nyert a 4. és 1. pontnál a Lions 40 yardos vonalán, 66 másodperccel a hátralévő idővel.

Jakok.

Íme 10 közvetlen megfigyelésünk egy ijesztő délután Michiganben.

1. Nick Sirianni egész nyáron arról beszélt, hogy a viszontagságok elkerülhetetlenek, az a fontos, hogy hogyan kezeled őket. Nem is tudta, hogy az Eagles 33 másodperccel fejezi be a szezont. Ekkor futott D’Andre Swift 51 yardot a meccs második meccsén, hogy megszerezze a Lions touchdownt. Ez volt a leghosszabb összecsapás az Eagles ellen a nyitónapon, mióta Tiki Barber 72 yardot szerzett a Giantsnek 2004-ben. A Lions mindössze 4 és fél percig vezetett 7-0-ra, majd az Eagles átadta a Lionsnak. jó mezőnyhelyzet, amikor a 4. és 5. ponton nem tudtak konvertálni. Akarsz viszontagságokat? Kérem. És szeretni kell, ahogy az Eagles reagált. A következő 19 percben az Eagles 223-22-re legyőzte a Lions csapatát, majd 21-7-re legyőzte őket, így visszatérhetett egy olyan meccsbe, amely rosszabbul nem is kezdődhetett volna. Az Eagles dolgai ezt követően nem mentek jól, de nagy karaktert és rugalmasságot mutattak azáltal, hogy visszapattantak az igazán katasztrofális kezdés után, és kitartottak a negyedik negyedig, amikor a dolog elszállt tőlük.

2. Egész nyáron csodáltam AJ Brownt, de amikor látom, hogy az első meccsén ugyanazokat a játékokat játszotta Eagles-egyenruhában, akkor rögtön kiderül, milyen őrülten tehetséges ez a gyerek. És mekkora őrültség, hogy az Eagles az 1. kör közepén egy pickért és egy a 3. körben kapott pickért. Az a 18 méter, amit körülbelül egy centire vágott le a földről, ez egy műalkotás volt. És az 54 yardos a félidő előtt, amikor Will Harris megragadta a mezét? Ez egy remekmű volt. Brown a félidőben 6:128-ra ment, és 10:155-re zárt, ezzel megdöntötte Donte’ Stallworth klubrekordját, a legtöbb yardot elért 141-et egy fogadó Eaglesben debütált. Nem akarok túlságosan elragadtatni egy meccs után, de ijesztő, hogy milyen ügyes. És éppen 25 éves lett. És itt van legalább 2025-ig. És ez csak a kezdet volt.

3. Sok olyan dologról beszéltünk már, ami idén elromolhat az Eaglesnél, de senki sem gondolta, hogy a védelem közé tartozik. Az Eagles tavaly a 9. helyen állt az NFL-ben, Jordan Davis, Brandon Graham, Kyzir White és az összes többi újonc nélkül. Az oroszlánok számára komoly gondot okoz, hogy lenyomják a sasok torkán a földre. És ez nem csak Swift 51 yardos volt. A Lions – tavaly a 19. helyen futott az NFL-ben – 181 yardot futott vasárnap, és még a lassú lábú Goff is beállított egy nagy harmadikat egy 10 yardos scramble-vel a 3. és 7. helyen, így a Lions készen áll a harmadik TD-re. , és ez egyszerűen nem történhet meg. Az Eagles felújított másodrangadója remek munkát végzett a fedezés terén – Goff 215 yardot ütött 21-37 ellenében –, de az offense-védelem szégyen volt. Túl sok fickó nincs pozícióban, túl sok fickó horkol szerelést, túl sok srác nem csomagol. Ezt azonnal meg kell oldani.

4. A védelemmel kapcsolatban a fő gondom az volt, hogy van-e elegendő embere ahhoz, hogy egyenletes passznyomást generáljon még Haason Reddick hozzáadása után is, és bár azt hittem, hogy az első félidőben időnként jó nyomást kaptak, a második félidőben nem volt semmi, amikor az oroszlánok harcolni kezdtek. vissza. Jonathan Gannon minden bizonnyal többet fújt, mint amit tavaly láttunk – és ez korai nyomást gyakorolt ​​rá –, de a védekező frontnak kimaradt a zsebe, és csak két rohamot kapott egy hátvéd ellen, akit tavaly hatszor lőttek. És egy törött Detroit o-line ellen. Reddick, Brandon Graham és Josh Sweat nagyszerű második félidő után azt remélte, hogy ez többé nem lesz probléma. De a nyitásban biztosan így volt.

5. Kíváncsi voltam, hogy Chauncey Gardner-Johnson mennyivel tud hozzájárulni mindössze 12 nappal azután, hogy az Eagles átvette őt, és hú, úgy nézett ki, mint egy srác, aki egész nyáron itt volt. CJGJ lenyűgözött a Lions egymást követő 3. downjaival a második negyedben, először blitz nyomással, majd Amon-Ra St. Brown lefedésével a harmadik negyedben. Anthony Harris klasszis, de CJGJ több darabot játszott vasárnap, mint Harris tavaly. Csak a labda körül van, gyors, sportos és aktív. A negyedik negyedévben hamis DPI miatt kiáltották ki. De micsoda hatalmas kiegészítés kevesebb, mint két héttel a nyitás előtt.

6. Ez nem volt Jalen Hurts statisztikai mesterműve, de 31 pontot dobott le, megnyerte sorozatban második útnyitóját, nem követett el kirívó hibát, élesen a harmadik helyen végzett, rengeteget játszott a lábával, és szép munkát végzett a felépülésben. utána 0 -out-5 indul. 243 passzolt yarddal 18-32-vel végzett 90 futott yarddal, így a 0-5-ös rajt után 18-27 lett. Tizennégy kocsi túl sok, de azt hittem, az o-line már korán megremegett, és arra kényszerítette, hogy kitörjön a zsebéből, és többet futjon, mint amennyit akart. De a támadás végül ritmusba került, pontosan dobott, és a játék előrehaladtával kevesebbet futott. Hurts nem dobott TD passzt, de nem is érdekel. Egy hangos stadionban, az úton, pályafutása 20. rajtjában jól szerepelt.

7. Imádtam, ahogy Shane Steichen a hátát használta, összekeverte Miles Sanderst és Kenny Gainwellt, és mindkettőből jó produkciót hoztak ki, majd a harmadik negyedben Boston Scotthoz ment a gólvonalnál. Gainwell megkapta a harmadik negyed első előfutamát, Sanderst pedig egy percig sem láttuk, majd amikor a második negyed óta először tért vissza a pályára – pihent, friss lábakkal – 24 métert robbant. Három játékkal később Gainwell szerez gólt. Sanders gyorsnak, erősnek és robbanékonynak tűnt – 13-96, és ez az első touchdownja 2020 16. hete óta. És ez a 24 yardos óriási first downt jelentett a negyedik negyed végén, óriási volt. Gainwell pedig 20 yardot szerzett öt cipelésből. Beleszámítva a fogadásokat is, a hátvédek összesen 147 scrimmage yardot és három TD-t 26 érintésnél értek el. A Hurts TD-jét is beleszámítva ez volt az első alkalom 61 év után, hogy négy különböző Eagles elhamarkodott touchdownt ért el ugyanazon a meccsen. 1961. október 22-én, a Cotton Bowlban a Cowboys felett aratott 43-7-es győzelmen Clarence Peaks kettőt, Billy Ray Barnes, Ted Dean és Theron Sapp pedig egy-egy győzelmet aratott. Nagy hatékonyság és termelés.

8. Ez a James Bradberry pick-6 több okból is olyan nagy játék volt. Ez azzal érkezett, hogy az Eagles a lassú kezdés után még mindig küszködött, így az Eagles 14 ponttal vezetett. És ez is annak a terméke volt, hogy két srác játszott az első meccseiken Eaglesként, Howie Roseman névsorának két kulcsfontosságú része. Kyzir White volt az, aki átirányította a Bradberry-re, majd hozzáadott egy kulcsblokkot a jó mérték kedvéért. De ez az a fajta játék volt, ami egy ideje hiányzott ebből a csapatból. Az elmúlt négy évben ők voltak a legrosszabbak az NFL-ben abban, hogy kikényszerítsék a fluktuációkat, és hogy a meccs egyik sarkalatos pontján nem csak elvihetőek voltak, hanem hét pontra is váltották, ami biztató volt.

9. Nagyon hanyag játék az Eagles részéről – két hibás indítás, egy támadóállás és egy védekező állás, egy szabálytalanság a neutrális zónában, két 12 ember a pályán, két játékkésés, egy passzinterferencia. Szerencséjük volt, hogy túljutottak ezen, de Sirianninak és Gannonnak most meg kell tisztítania, mert nem fog sok meccset nyerni, ha 10 büntetőt üt.

10. Utolsó szó Sandersről: Milyen nagyszerű második próbálkozás volt azon a 24 yardos futáson, 2:21-es 3. és 2-re, ami lényegében eldobta a meccset. A Lions beállósa, Derrick Barnes Sanderst karolta át, és éppen ki akarta pótolni a veszteséget, de Sanders keménységét és szívósságát mutatta meg, hogy megússza Barnes-t, és lefusson a pályáról a nap egyik legnagyobb meccsére. Sanders, aki szinte az egész edzőtábort kihagyta, 13-96-ra zárt egy pár elkapással kilenc yardon és egy 105 yardos scrimmage meccsen. És ami a legfontosabb… nem sérült meg. Ha Sanders így játszik, akkor jön az új szerződés.

11. Rendben, bónusz észlelés: Bradberry lett az első Eagle, aki 6-ot választott az első Eagle-játékában, mióta Don Looney 31 yardot szerzett a Packers QB Cecil Isbell felett 1940 nyitónapján a régi City Stadionban Green Bay-ben. És ő lett az első Eagle cornerback, aki pick-6-tal az úton, amióta Dimitri Patterson kiütötte Donovan McNabb-ot a FedEx Fieldnél abban az 59-28-as meccsen 2010-ben.