Sérelmek ege: A védekezés bukása, a rosszul időzített eljátszások aláássák Kenny Pickett Steelers debütálását a Jets ellen vereséggel

Sok volt a felfordulás, a kavarodás és az érzelmi kiugrások a Pittsburgh Steelers újonc hátvédje, Kenny Pickett vasárnapi debütáló mérkőzésén az Acrisure Stadiumban.

A végén azonban csak a büdös New York Jets veszítette el a házat – a franchise történetében ez a második alkalom.

A sok rohanás, csodálkozás és találgatás ellenére Pickett játékba keveredett, és a Steelers elvesztette azt.

Részese volt a visszatérésnek. Aztán részese volt az összeomlásnak.

Most Mike Tomlin edző csapata 1-3-ra áll a Bills, Buccaneers, Dolphins és Eagles elleni meccsekkel, négy csapat együttes 12-3-as mérleggel. Ha őszinték vagyunk a Steelersrel kapcsolatban – és ezt egyszer mindannyiunknak meg kell próbálnunk –, akkor a Cincinnati Bengals sérülése közel sem 0-4.

És ha semmi más nem derül ki a vasárnapi 24-20-as vereségből, akkor egyvalamit abszolválni kell. Sok baj van ezzel a csapattal, amely nem tudja kijavítani a hátvédváltást.

Mindezekkel a kérdésekkel foglalkozunk az e heti “Sérelmek hangoztatása” című kiadványban.

védekező rom: Pickett a harmadik negyedben a Pittsburgh ellen 10-6-os hátrányból indult. A védelem remekül teljesített a harmadik játékrész elején, kikényszerített egy háromszorost és egy interceptiont is kapott az első két sorozatban. Még a második félidőben New York harmadik drive-ja is újabb puntot eredményezett hat snap után.

Közben Pickett két touchdownra futotta, így 20-10-re vezetett a Steelers.

A negyedik negyedben azonban mindez elpárolgott, mivel a védelem lehetővé tette az egymás elleni touchdown-hajtásokat. Az első 11 darabig tartott. A második 10 darabig tartott. Összesen 9 perc és 23 másodperc volt a labdabirtoklásuk.

Az első drive-on Zach Wilson egy harmadik hátrányt alakított ki, ami 25 yardot hozott, amikor 6-ra volt szüksége. 22 yardot kapott Corey Davis 4. és 7. passzából. Ezután egy touchdown-passzt váltott Davisnek a harmadik gólnál.

A negyedik szakasz második pontszerző drive-ján Wilsonnak csak egy harmadik down-váltásra volt szüksége (Tyler Conklin felé), mert New York olyan hatékonyan zabálta fel a yardokat az első és a második leszálláskor, mielőtt a hajtást egy touchdown-ugrással zárta volna le Breece Hallon keresztül. a győztes pontszám 16 másodperccel van hátra.

„Néha különböző frontokon jártak, hogy extra időt vásároljanak a max-pro(tection) megjelenésben, és ezt nem tisztáztuk frontként. Nem jöttünk haza eléggé. És amikor hazaértünk, hátul nem takarítottuk fel. Ez egy olyan ciklus, amelyben együtt kell dolgoznunk” – mondta Cameron Heyward védőkapitány a vereség után.

A Steelers nagy nyomást gyakorolt ​​Wilsonra, és többször is kipirította, különösen az első félidőben. De gyakran megszökött, és a Steelersnek csak egy zsákolása volt a nap folyamán.

Ebben a szezonban mind a négy meccsen a védelem megengedte az ellenfél csapatának költséges, aprólékos ütéseit, amelyek befolyásolták az eredményt. A Steelers 0:7-re áll, amikor a sztár linebacker, TJ Watt nem öltözik fel.

Pickett növekedési fájdalmai: Annyi energiáért és hatékonyságért, amit Pickett támadásba adott, első meccse három interceptionnel ért véget 30 perc futball alatt.

A Pitt timsótársa, Jordan Whitehead elkapta Pickett első NFL-passzát egy mélyugró labdával Chase Claypoolnak.

“Mondtam azoknak a srácoknak, hogy ha egy-egy meccset játszanak, adok nekik egy esélyt” – mondta Pickett a vereség után. „Vadászatbiztonság, én rámegyek, és adok neki egy esélyt. Néha a labda nem pattog feléd. Akkoriban nem. Értem. De azt mondta, sikerülni fog. Mondtam neki, hogy adok neki több passzt. Egyáltalán nem vagyok szégyenlős attól, hogy pályára dobjam.”

Pickett második interceptionje volt a második mögött a negyedik negyedben, miután egy first-down snap után hibázott Jaylen Warren ellen. Pickett megpróbált kikerülni egy táskát, és úgy tűnt, félúton elkapták a labda eldobása és Pat Freiermuth eltalálása között a Steelers oldalvonalán.

A magas passz Freiermuth kinyújtott kezei közül a New York-i Michael Carter zuhanó karjaiba került.

„Ennél magasabbat akartam, abszolút. Pat megkapja, vagy nem korlátozza. Nem állítottam elég magasra. A játéknak ezen a pontján nem tudok interceptiont dobni” – mondta Pickett. „Jó munkát végeztünk a labdával. Agresszívek akarunk lenni, de ugyanakkor az óra a barátunk volt, és én szerettem volna birtokolni a labdát, nem pedig jó mezőnyhelyzetet adni nekik. Szóval nem követhetem el ezt a hibát.”

Pickett harmadik interceptionje a Hail Mary volt a célterületen a meccs végén.

“Azt hittem, jó dolgokat csinál. Azt hittem, van benne energia. Szereztünk néhány touchdownt. De természetesen megfordítottuk a labdát” – mondta Tomlin.

röpke ujjak: A Steelers irányítói által bedobott négy interceptionből három a Steelers elkapóinak kezéből ment ki.

Megemlítettük a kettőt, amit Pickett dobott, Claypoolnak és Freiermuthnak. A kezdő QB Mitch Trubisky kapott egy dobást, ami szintén Diontae Johnson kezéből ment ki. Lamarcus Joyner elkapta.

Johnson elmondta, hogy a labdát a Jets védője feléje billentette. A másik két interception, ami a Steelers címzettjeinek kezéből ment ki, szintén nehéz fogás lett volna.

De egy passzfogó alakulat számára, amely sok pozitív előszezoni sajtót kapott, lehet, hogy a háromhoz hasonló játékok választják el őket a pályán lévő igazán elittől, nem pedig csak papíron.

hátrafelé mozgás: Miután az elmúlt két hétben néhány lépést megtett a Steelers támadósorában, vasárnap visszaesés következett be.

Trubiskyt háromszor is kirúgták az első félidőben. A csapat csak a második félidőben tudott 3,2 yardot futni, ebből 15 yardot Picketttől besurranó vagy hátvéd futásból. Összességében az offense átlagosan szerény 3,8 yardot ért el.

Aztán jöttek a büntetések. A Steelers nyolcszor kapott zászlót. Öten mentek a támadófalak ellen.

a könyv szerint: Az ügyelet nem volt szörnyű. De az sem volt nagyszerű.

Ez következetlen volt. A Jets támadási vonala néhány kirívó megragadását nem szüntették meg. Azt hittem, Johnson egy szikrázó touchdown-elkapásból gólt szerzett az első félidőben. De úgy ítélték meg, hogy a stoplis eleje hozzáért a célzóna hátsó részén lévő fehér vonalhoz.

Nyilvánvalóan nem volt elég bizonyíték a hívás visszavonására, de volt Hall vitatott touchdownja a meccs vége felé, amikor először nem jutott be a célterületre. Ráadásul a Jets rázkódó búvárfogását az utazás elején egyáltalán nem értékelték.

Nem jó. De úgy legyen. Ezek a hívások és vélemények mind a közelben voltak.

Őszintén szólva, ez inkább a szabálykönyv számára volt rossz nap, mint maguknak a zebráknak. Wilson egész nap visszaélt a szándékos földelési szabállyal, és senkit sem dobott ki a zsákból. Bizonyítéka volt annak, hogy ennek a szabálynak az értelmezése túlságosan liberálissá vált a hátvédek javára.

Aztán volt játék az első félidő végén, amikor a Jets és a Steelers is egyszerre sérült meg játékosokat kevesebb mint két perccel a vége előtt. Így mindketten időt kaptak.

Miért? Ha egyik csapat sem szerez előnyt egyidejű sérülés miatt leállított óra mellett, akkor miért kell mindkét klubot időkéréssel büntetni, ha egyik klubnak sincs több előnye a másiknál ​​a megszakításból?

Büntető is volt a tét, és kezdetben egyébként is hiányos passz volt.

Ez egy hülye szabály, és felül kell vizsgálni.

Tim Benz a Tribune-Review munkatársa. Felveheti a kapcsolatot Timtel a [email protected] címen vagy a következő címen Twitter. Az összes tweetet újra közzé lehetne tenni. Minden e-mail közzététel tárgyát képezi, hacsak nincs másképp jelezve.