Missouri vs Arizona State játékjegyzetek

Kövesd a 3. számú Missouri és a 6. számú Arizona államot az arizonai Tempe városában. A Tigers egy tornát nyert a Tiger Style Invite-on, míg a Sun Devils hét egyéni címet nyert a Journeymen Collegiate Classicon.

Jövőbeli felállások

125: Richard Figueroa (Arizona állam) dec. #14 Noah Surtin (Missouri), 6-4

Első harmad: Figueroa első gólt szerzett egyszemmel, Surtin pedig betörést szerzett, így 2-1-re vezetett.

Második periódus: Figueroa kigurul, hogy elkezdje a szakaszt, de Surtin blokkolja. Figueroa ismét gurít, de 4-1-es vezetést szerzett. Surtin 45 másodperccel megszökik, Figueroa pedig 4-2-re vezet.

Harmadik periódus: Surtin elindul, hogy megkezdje az utolsó szakaszt, és Surtin gyorsan feláll, és Surtin megszökik. Surtin beüt egy söprögető kislemezt, miközben Figueroa két futást ad ki a 6-3-as vezetésért. Surtin megszökik, és kevesebb, mint 40 másodperccel 6-4-re csökkenti az előnyt. Vad csata a játék befejezéséért, de megszólal a berregő, és Richard Figueroa nyer 6-4-re.

Arizona állam 3, Missouri 0

133: #4 Michael McGee dec. HM Connor Brown (Missouri), 6-4

Első periódus: Számos lövés mindkét birkózótól, de a periódus gól nélkül ér véget.

Második harmad: Brown megszerezte az alsót, és kis híján megszökik, de megpróbálja megfordítani anélkül, hogy gólt szerezne. Brown végül 1-0-s vezetést szerez.

Harmadik periódus: Brown még mindig 1-0-ra vezet, de McGee 2-re fordul, és egy fordítással 2-1-re vezet. McGee alacsony duplával 4-2-re vezet, 45 másodperc van hátra. Brown gólt szerez, és a végén elengedi McGee-t egy repülő mókussal. McGee a nyerő, 6-4 arányban a vezetési idő után.

Arizona állam 6, Missouri 0

141: HM Jesse Vasquez (Arizona állam) dec. #6 Allan Hart (Missouri), 3-2

Első harmad: A féltávnál nem született gól, és kevés akció. Vasquez elesett 10 másodperccel. Nincs pontozás.

Második harmad: Hart veszi át az alsó pozíciót, és 1-0-s vezetést szerez.

Harmadik periódus: Vasquez elindul, de Hart keményen hajt, hogy elkezdje a szakaszt. Hart bebiztosítja a menetidőt, miközben Vasquez azon dolgozik, hogy elérje a bázisát, miután Hart ellen késett. Vaquez későn jelenik meg, de a vezetési idő fontos tényező. Vasquez kapja a legtávolabbi bokát, és az utolsó pillanatban kapja le, így lenyűgöző 3-2-es győzelmet aratott.

Arizona állam 9, Missouri 0

149: #3 Kyle Parco (Arizona állam) dec. #8 Brock Mauller (Missouri), 3-2

Első harmad: Parco kerül először a táblára egy levétellel 50 másodperccel a hátralévő idővel, de azonnal levágja, de 2-1-re vezet.

Második periódus: Mauller kiesik, de azonnal megszökik, és 2-2-re dönti az állást.

Harmadik harmad: Parco elindul, és kikászálódik, de Parco megúszta a 3-2-es vezetést 1:40-nél. Parco a szél körül táncol, és bebiztosítja a 3-2-es döntést.

Arizona állam 12, Missouri 0

157: #15 Jarrett Jacques (Missouri) tech. ősz Max Wilner (Arizona állam), 25-9

Első időszak: A Pac 12 Network technikai problémákba ütközik, és hamarosan visszatérünk.

Második periódus: Jacques 12-6-ra vezet, miután az akció folytatódik, és egy újabb leütéssel 14-6-ra vezet.

Harmadik harmad: Jacques gyorsan megszökik 15-6-os vezetésért, és 17-6-os vezetést kap. Ez egy elkapás, engedd fel a játék, ahol Jacques szökést ad, és gólokat szerez a hátrálás során. A mérkőzés 25-9-es technikai bukásával végződik Jacques és Missouri páros első győzelmével.

Arizona állam 12, Missouri 5

165: #1 Keegan O’Toole (Missouri) technikai bukás #19 Tony Negron (Arizona állam), 17-1

Első időszak: Még mindig várom, hogy visszatérjen a stream. Kapaszkodj. Visszajöttünk, és O’Toole 7-1-re vezet kevesebb mint egy perccel a vége előtt. A folyam ismét szünetel. Amint lehet, újra akcióba lépünk.

O’Toole 17-1-re nyer

Arizona állam 12, Missouri 10

174: #9 Peyton Mocco (Missouri) kulcsfontosságú döntés Cael Valencia, 14-4

Első harmad: Mocco támad először, és a játékrész felénél 2-0-ra vezet. A Mocco kis híján négy gólt szerez a félidő végére, így 6-0-ra vezet.

Második periódus: Újabb késés a Pac 12 hálózaton.

A Mocco fontos döntéssel nyer, 14-4-re. A Missouri átveszi az első vezetést a duálban.

Missouri 14, állam 12, Arizona

184: #20 Anthony Montalvo Dec (Arizona állam) Sean Harman (Missouri), 4-2

Első harmad: Montalvo 2-0-ra vezet és gyorsan hajt. Harman cseréje kitörést eredményez, de Montalvónak több mint két perce van a vezetési időnek. A Montalvo 2-1-re vezet.

Második harmad: Montalvo megindul és 3-1-es vezetésre menekül.

Harman: Harman 3-1-re alul. Harman azonnal feláll és megszökik, de Montalvo így is vezet 3-2-re. Harman az órára néz, 15 másodperc van hátra, de nem tudja levenni. A Montalvo vezetési idő után 4-2-re nyer.

Arizona állam 15, Missouri 14

Első periódus: Elam elsőként talál 2-0-s levétellel. A Pac-12 patak ismét leállt. Amint lehet, folytatjuk.

Második harmad: Szökés után 3-0-ra vezet az Elam.

Harmadik harmad: Norfleet semleges, de 5-2-es hátrányban van, így van fedeznivalója. Elam egyet játszik, és még kettőt kap, így 7-2-re vezet. Elam 8-2-re nyer vezetési idővel.

Missouri 17, Arizona állam 15

HWT: #1 Cohlton Schultz (Arizona állam) major dec. #7 Zach Elam (Missouri), 12-4

Első harmad: Schultz egy bodylock-levételt szerez a perem közelében, így 2-0-ra vezet. Elam kitörése 2-1-re vezet. Még kettő Schultznak, 6-2-es előny és 1:36-os vezetési idő.

Második harmad: Elam megszökik, hogy félbevágja a vezetést.

Harmadik harmad: Schultz megszökik és növeli előnyét, 7-3. Schultz és Elam szorosan be vannak zárva egy testzárba, és Schultz megnyeri a cserét, miután Elam megpróbált dobni. Schultz vezet 11-4-re, és megpróbálja levenni, de nem éri el. Schultz fontos döntés után 12-4-re nyer.