Élő frissítések: 2022 NWCA All-Star Classic

Visszatért! Csupa csillagos pala epikus méretekkel! Összesen 15 mérkőzést, 11 férfi és négy női küzdelmet rendeznek ma Austinban, TX. Térjen vissza ide korán, és gyakran a valós idejű frissítésekért!

2022 NWCA All-Star Classic

Az első sípszó a tervek szerint 20:00 keleti! Alább látható a csavarozási sorrend:

125: Pat McKee (Minnesota) – Kysen Terukina (Iowa állam)

133.: Lucas Byrd (Illinois) – Michael McGee (Arizona állam)

157: Bryce Andonian (Virginia Tech) – Will Lewan (Michigan)

197: Jacob Warner (Iowa) Rocky Elam (Missouri)

285: Anthony Cassioppi (Iowa) – Greg Kerkvliet (Penn State)

191: Kelani Corbett (Missouri Valley) – Sydnee Kimber (McKendree)

170: Yelena Makoyed (North Central) v Jessie Lee (Life)

184: Aaron Brooks (Penn State) – Parker Keckeisen (Észak-Iowa)

141.: Cole Matthews (Pittsburgh) – Andrew Alirez (észak-Colorado)

143: Adaugo Nwachukwu (Iowa Wesleyan) – Alara Boyd (McKendree)

109.: Peyton Prussin (Life) v Emily Shilson (Augsburg)

165: David Carr (Iowa állam) – Quincy Monday (Princeton)

165: Dean Hamiti Jr. (Wisconsin) – Keegan O’Toole (Missouri)

149: Sammy Sasso (Ohio állam) – Austin Gomez (Wisconsin)

174: Carter Starocci (Penn State) – Mekhi Lewis (Virginia Tech)

Mindjárt itt az idő! Blogolás sügér biztosított. A bal oldalamon a nagyszerű Mark Bader, a jobb oldalon pedig az utánozhatatlan Shane Sparks áll mellettem!

125: #3 Pat McKee (Minnesota) vs #12 Kysen Terukina (Iowa állam)

1. periódus: Ezek a srácok hozzászoktak ahhoz, hogy egy esemény első meccsei legyenek. A Terukina Iowa államot képviseli Hawaiin keresztül, a McKee egy helyi termék Minnesotából. Jó akció, de egy perc után nincs gól. Terkuina eltalál egy söprögető kislemezt, de McKee erős mellkastekerése védekezik. Még mindig nincs pont. 1 perc van hátra a periódusból. Terukinától még egy lövés, mélyen benne van, de McKee felülkerekedik, és gólt szerez. Lenyűgöző számláló Pat. McKee erős vezetése, Terukina elég közel marad a szőnyeghez az utolsó pillanatban, McKee pedig 2-0-ra vezet, és 55 másodpercnyi vezetési ideje van a szünetben

2. periódus: McKee alsót választ. Körülbelül 15 másodperc múlva feláll és kikapcsol. Néhány lövés Terukinától, McKee visszatámadása. Térdválasztás egyenesen hátra. McKee a fejére ugrik. Terukina azt gondolhatta, hogy túlléptek a határon, de McKee húzza a lábát. Állítsd be, alig a határokon belül, és ott a csapda! Pat McKee 2018 óta először nyeri meg az All-Star Classic küzdelmet tűeséssel!

133: #5 Lucas Byrd (Illinois) v #4 Michael McGee (Arizona állam)

1. szakasz: McGee egy Sunkist Kids freestyle szingulettben jelenik meg. Byrd a hagyományos Illinois-i inget viseli Block I-vel. Mindez megengedett, mivel ezek a meccsek kiállítások. Ezért is viselnek piros és kék bokaláncot piros és zöld helyett. Az 1. harmad felénél nem született gól. Byrd az első piercing ütéssel körülbelül egy perccel volt hátra. És kettőre vált, McGee megpróbált gurítani, de Byrd megszagolta a lépést. McGee 28 másodperces RT után megszökik. 2-1 Byrd vezet a félidőben.

2. periódus: Byrd lefelé választ. Quad podba építhető. Byrd pedig kiesett, miközben megtartja 3 másodperces RT-t a javára. 3-1-re vezet az Illinois. Még egy jó lövés Byrdtől, van egy lába, McGee átmegy a tetején, megfog néhány szögletet, nincs keresztzár. Küzdelem van. McGee a közelben van. Nincs pont! Telt-múlt az idő, és Mark Perry, McGee előtt a sarokban, bedobja a kihíváskövet. Alapos áttekintés és hívás megerősítve. Nincs levétel, továbbra is 3-1 Bryd.

3. periódus: McGee alátámasztja a nagymamát, és McGee körülbelül 10 másodpercen belül kiszáll. Most 3-2, az RT nem számít. A szabályozás utolsó perce, még mindig áll. Egyik birkózó sem kéri a standot. McGee dühében támad. Byrd nem engedi a közelébe, Byrd pedig 3-2-re vezet!

157: #4 Bryce Andonian (Virginia Tech) vs. 2. Will Lewan (Michigan)

1. periódus: Andonian megbeszélés, Lewan pedig olyan kemény, ahogy jönnek. De szórakoztatónak kell lennie, de mindannyian. Egy perc után nincs gól. Andonian összegömbölyödve ereszt egy mély duplát, de Lewan túlhorgások segítségével felhúzza és megállítja a támadást. Nincs pontszám, ha alulmaradunk. Lewan tökéletesen időzített duplája pedig már csak 6 másodperc van hátra a periódusból. 2-0 a félidő felé haladva.

2. periódus: Lewan indul alul, és 6 másodpercen belül kiesik, így az RT órája tripla nullát mutat, és Lewan 3-0-ra vezet. Lewan újabb duplája, de Andonian blokkolja. Bryce túlzott testzárat talál el. Lewan kiharcolja a kijutást. Jó hullámzás rövid időn belül, de nincs pontszám. Újabb hullámvölgy, ahogy az óra nullát üt, még mindig 3-0 Lewan.

3. periódus: Andonic, csavarral az alján. Gyorsan kiesik, 3-1. Az RT nem játszik szerepet. Lewan nem fél a felsőtesttől. Néhány jó varázslat, de még mindig 3-1 egy perccel a szabályokból. Andonian felveszi a tempót, de Lewan nem engedi, hogy bármit is szorosra zárjon. Telik az idő, és Will Lewan 3-1-re nyer!

197: #2 Jacob Warner (Iowa) vs #4 Rocky Elam (Missouri)

1. periódus: Az első két egymást követő harcunk Sólyomszemekkel. Warner az előző szezonban az NCAA második helyezettje volt, és háromszoros All-American volt. Elam kétszeres all-amerikai. Ez az első kollegiális találkozó kettejük között. Warner a „Fat Bottom Girls”-hez sétál, Elam pedig a Rocky főcímdalhoz köt ki. Elam korán szingli és gyorsan szerez gólt. A Warner gyorsan kiszáll, Elam 2-1-re vezet. Nyakörvek és kézharc, nem sok szintváltozás a következő 90 másodpercben. A periódus úgy ér véget, hogy nincs több gól, továbbra is 2-1 a Missouri.

2. periódus: Elam alul. Rossz indítás és óvatosság Rockynál. Tiszta indítás, a Warner felemel és visszatér. Eltart néhány próbálkozásra, de Elam körülbelül 30 másodperc után kiesik. Elam egy lövésben. Pat 44 másodperccel az órán, 3-1 Elam. Vérért törünk, úgy tűnik, Elámtól származik. Már megint azon vagyunk. Nincs gól a periódus végén, továbbra is 3-1 Elam, RT nincs faktor.

3. szakasz: A Warner alul kezd. 4 másodperc alatt be és ki. Remek csere, Elam támadása, Warner újratámadása, mindkettő majdnem gólt szerez. Újabb támadás Elamtól, van egy lába, rágja az órát és a kiesést a szélen. Elam most 5-2, és 3 pontos előnye van 52 másodperccel az újraindításig. Warner fújja a sípot, és azonnal félbeszakítja. Elam lövése, 6-4-re vezet, és ezt az órát szeretné használni. A Warner válaszol, és az Iowan elfog! 6-6, Warner egy lábon, eltalálják, de megéri, mert vége a periódusnak és megyünk a hosszabbításba!

Hirtelen győzelem: a Warner behatol. Elam lesüllyed, és megbánja a győzelmet! 8-6, és a Missouri Tiger teljes győzelme. Valószínűleg a második helyre kerül a nemzetben a győzelem után.

285: #4 Anthony Cassioppi (Iowa) v #2 Greg Kerkvliet (Penn State)

1. periódus: Egy másik nagy, átvitt és szó szerint. A csata úgy kezdődik, mint a nehézsúlyú küzdelmek, sok-sok kézi küzdelem. Nincs pontszám 90 másodpercig. Egyenesen alacsony duplán Kerkvliet által, és Cassioppi felmegy a szőnyegre. Tiszta átalakítás Kerkvliet számára. Kerk bedob egy lábát balra. 40 másodperc fut, 35 van hátra a periódusból. Cass kidobja a lábát, feláll, és 15 másodperc van hátra a periódusból. Kerk 2-1-re vezet pontosan 1 perces RT-vel.

2. periódus: Kerkvliet talajt választ. Cass keményen vezet, de Kerk feláll, és meghámozta a kezét, hogy megőrizze a 33 másodperces vezetési időt. Cassioppi kilövi Kerkvlietet a pályán kívülre, és Kerkvliet elakadt. Kerk pedig egy újabb alacsony duplájával válaszol, ami egy újabb veszteség, amivel 5-1 lett. Kerkvliet bedob egy másik lábát, Cassioppi kavarodik alatta. És már csak néhány másodperc van hátra, és fordulatot kap. Ez nagy volt Cassioppi számára. A vezetési idő még mindig több mint egy perc, de a vezetés már csak kettő, mivel 5-3 a harmadik hely.

3. harmad: Cassioopi úgy dönt, hogy ismét alámegy. Cassioppi végrehajtja a szökést, de végül egy perc múlva megkapja. Vezetési idő blokkolva, 5-4 Penn State, kevesebb mint egy perc van hátra. Cass lelőtte, van egy lába. Közel van! De Kerk védelme túl erős, lemarad, mert Cassioppi úgy tűnik, mindent megtett a kiesésért. Megszökik egy plusz pontért, de ennyit tud összegyűjteni. Az RT-ponttal ez 8-5-ös Kerkvliet győzelme. Csodálatos nehézsúlyú küzdelem!

1. szakasz: Ezekre a női versenyekre szabadfogású birkózunk. Kimber gyorsan kikapott, és 2-0-ra vezet. Kimber egy újabb lövéssel, jó védekezés Corbetttől, de Kimbert nem fogják tagadni. 4-0-ra vezet a McKendree, egy erős női DII program Illinoisban. Corbett képviseli a NAIA-t, és az első helyen áll az edzők szavazásán. És félúton még mindig 4-0.

2. szakasz: Corbett a támadását keresi, Kimber arra kényszeríti, hogy maradjon a védekezésben. Még több felvétel Kimbertől, de az utolsó töltés elakadt. Újabb patthelyzet, 2 perc van hátra a meccsből. Kimber továbbra is támad. Nem szerzett gólt, de sokat eszik az órát. 1 perc van hátra. Kimber újabb lövése, és ő konvertálja a győzelmet, és a csúcson fejezi be a játékot. Sydnee Kimber 6-0-ra nyert!