Critics Choice Awards 2023: Christina Applegate részt vesz az első díjátadó ünnepségen az SM diagnózisa óta

TELEVÍZIÓ

LEGJOBB DRÁMA SOROZAT

Andor (Disney+)

Bad Sisters (Apple TV+)

Better Call Saul (AMC) – GYŐZTES

A korona (Netflix)

Eufória (HBO)

A jó küzdelem (Paramount+)

A sárkány háza (HBO)

Végkielégítés (Apple TV+)

Yellowstone (Paramount Network)

A LEGJOBB SZÍNÉSZ DRÁMA SOROZATBAN

Jeff Bridges – Az öreg (FX)

Sterling K. Brown – This Is Us (NBC)

Diego Luna – Andor (Disney+)

Bob Odenkirk – Better Call Saul (AMC) – GYŐZTES

Adam Scott – Elbocsátás (Apple TV+)

Antony Starr – The Boys (első videó)

Bob Odenkirk megkapta a legjobb színész díjat drámasorozatban a Better Call Saulért

LEGJOBB SZÍNÉSZNŐ A DRÁMA SOROZATBAN

Christine Baranski – A jó harc (Paramount+)

Sharon Horgan – Bad Sisters (Apple TV+)

Laura Linney – Ozark (Netflix)

Mandy Moore – This Is Us (NBC)

Kelly Reilly – Yellowstone (Paramount Network)

Zendaya – Euphoria (HBO) – GYŐZTES

A LEGJOBB SZÍNÉSZ EGY DRÁMA SOROZATBAN

Andre Braugher – A jó harc (Paramount+)

Ismael Cruz Córdova – A Gyűrűk Ura: A hatalom gyűrűi (elsődleges videó)

Michael Emerson – Evil (Paramount+)

Giancarlo Esposito – Better Call Saul (AMC) – GYŐZTES

John Lithgow – Az öreg (FX)

Matt Smith – A sárkány háza (HBO)

A LEGJOBB SZÍNÉSZNŐ EGY DRÁMASOROZAT TÁMOGATÁSÁBAN

Milly Alcock – A sárkány háza (HBO)

Carol Burnett – Jobb, ha hívod Sault (AMC)

Jennifer Coolidge – A fehér lótusz (HBO) – GYŐZTES

Julia Garner – Ozark (Netflix)

Audra McDonald – A jó harc (Paramount+)

Rhea Seehorn – Jobb, ha hívja Sault (AMC)

Jennifer Coolidge lelkesítő beszédet mondott, amikor elnyerte a legjobb női mellékszereplőnek járó drámasorozatban A fehér lótusz című filmért.

Jennifer Coolidge lelkesítő beszédet mondott, amikor elnyerte a legjobb női mellékszereplőnek járó drámasorozatban A fehér lótusz című filmért.

LEGJOBB Vígjátéksorozat

Abbott Elementary (ABC) – GYŐZTES

Barry (HBO)

A medve (FX)

Jobb dolgok (FX)

Szellemek (CBS)

Hacks (HBO Max)

Újraindítás (Hulu)

Reservation Dogs (FX)

LEGJOBB SZÍNÉSZ VÉGESOROZATBAN

Matt Berry – What We In The Shadows (FX)

Bill Hader – Barry (HBO)

Keegan-Michael Key – Újraindítás (Hulu)

Steve Martin – Csak öl az épületben (Hulu)

Jeremy Allen White – A medve (FX) – GYŐZTES

D’Pharaoh Woon-A-Tai – Reservation Dogs (FX)

LEGJOBB SZÍNÉSZNŐ VÉGESOROZATBAN

Christina Applegate – Dead to Me (Netflix)

Quinta Brunson – Abbott Általános Iskola (ABC)

Kaley Cuoco – A stewardess (HBO Max)

Renée Elise Goldsberry – Girls5eva (Páva)

Devery Jacobs – Reservation Dogs (FX)

Jean Smart – Hacks (HBO Max) – GYŐZTES

LEGJOBB SZÍNÉSZ EGY VÉGESOROZAT TÁMOGATÁSÁBAN

Brandon Scott Jones – Ghosts (CBS)

Leslie Jordan – Call Me Cat (Fox)

James Marsden – Dead to Me (Netflix)

Chris Perfetti – Abbott Általános Iskola (ABC)

Tyler James Williams – Abbott Általános Iskola (ABC)

Henry Winkler – Barry (HBO) – GYŐZTES

LEGJOBB SZÍNÉSZNŐ EGY VÉGESOROZAT TÁMOGATÁSÁBAN

Paulina Alexis – Reservation Dogs (FX)

Ayo Edebiri – A medve (FX)

Marcia Gay Harden – Uncoupled (Netflix)

Janelle James – Abbott Általános Iskola (ABC)

Annie Potts – Young Sheldon (CBS)

Sheryl Lee Ralph – Abbott Elementary (ABC) – GYŐZTES

LEGJOBB KORLÁTOZOTT SOROZAT

The Dropout (Hulu) – GYŐZTES

Gaslit (Starz)

A lány Plainville-ből (Hulu)

Az ajánlat (Paramount+)

Pam és Tommy (Hulu)

Station Eleven (HBO Max)

Ez fájni fog (AMC+)

A mennyország zászlaja alatt (FX)

A LEGJOBB TELEVÍZIÓS FILM

Friss (Hulu)

Préda (hulu)

Ray Donovan: A film (Showtime)

A túlélő (HBO)

Három hónap (Paramount+)

Furcsa: The Al Yankovic Story (The Roku Channel) – GYŐZTES

A LEGJOBB SZÍNÉSZ EGY KORLÁTOZOTT SOROZATBAN VAGY TELEVÍZIÓBAN KÉSZÜLT FILMBEN

Ben Foster – A túlélő (HBO)

Andrew Garfield – A mennyország zászlaja alatt (FX)

Samuel L. Jackson – Ptolemaiosz Gray utolsó napjai (Apple TV+)

Daniel Radcliffe – Furcsa: Az Al Yankovic-sztori (The Roku Channel) – GYŐZTES

Sebastian Stan – Pam & Tommy (Hulu)

Ben Whishaw – Ez fájni fog (AMC+)

A LEGJOBB SZÍNÉSZNŐ EGY KORLÁTOZOTT SOROZATBAN VAGY TELEVÍZIÓBAN KÉSZÜLT FILMBEN

Julia Garner – Anna feltalálása (Netflix)

Lily James – Pam & Tommy (Hulu)

Amber Midthunder – Prey (Hulu)

Julia Roberts – Gaslit (Starz)

Michelle Pfeiffer – A First Lady (Showtime)

Amanda Seyfried – The Dropout (Hulu) – GYŐZTES

A LEGJOBB SZÍNÉSZ EGY TÁMOGATÁSBAN EGY KORLÁTOZOTT SOROZATBAN VAGY TELEVÍZIÓS FILMBEN

Murray Bartlett – Üdvözöljük a Chippendales-ben (Hulu)

Domhnall Gleeson – A beteg (FX)

Matthew Goode – A felajánlás (Paramount+)

Paul Walter Hauser – Black Bird (Apple TV+) – GYŐZTES

Ray Liotta – Black Bird (Apple TV+)

Shea Whigham – Gaslit (Starz)

A LEGJOBB SZÍNÉSZNŐ EGY KORLÁTOZOTT SOROZATBAN VAGY TELEVÍZIÓNAK KÉSZÜLT FILMBEN

Claire Danes – Fleishman bajban van (FX)

Dominique Fishback – Ptolemaiosz Gray utolsó napjai (Apple TV+)

Betty Gilpin – Gaslit (Starz)

Melanie Lynskey – Candy (Hulu)

Niecy Nash-Betts – Dahmer – Szörny: Jeffrey Dahmer története (Netflix) – GYŐZTES

Juno Temple – A felajánlás (Paramount+)

Niecy Nash-Betts lett a legjobb női mellékszereplő limitált sorozatban vagy tévére készült filmben a Dahmer - Szörny: A Jeffrey Dahmer története című filmért.

Niecy Nash-Betts lett a legjobb női mellékszereplő limitált sorozatban vagy tévére készült filmben a Dahmer – Szörny: A Jeffrey Dahmer története című filmért.

BEST IDEGEN NYELVŰ SOROZAT

1899 (Netflix)

Biztonságos (Netflix)

Extraordinary Woo ügyvéd (Netflix)

Garcia! (HBO Max)

The Kingdom Exodus (MUBI)

Cleo (Netflix)

Ragyogó barátom (HBO)

Pachinko (Apple TV+) – GYŐZTES

Teherán (Apple TV+)

BEST ANIMÁLT SOROZAT

Little Blue (Disney+)

Bob’s Burgers (Vos)

Genndy Tartakovsky’s Primal (felnőtt úszás)

Harley Quinn (HBO Max) – GYŐZTES

Star Trek: Alsó fedélzetek (Paramount+)

Visszavonva (első videó)

LEGJOBB TALK SHOW

The Amber Ruffin Show (páva)

Teljes frontális Samantha Bee-vel (TBS)

A Kelly Clarkson Show (NBC)

Múlt héten ma este John Oliverrel (HBO) – GYŐZTES

Késő este Seth Meyersszel (NBC)

Nézze meg élőben, mi történik Andy Cohennel (Bravo)

LEGJOBB Vígjáték KÜLÖNLEGES

Fortune Feimster: Good Fortune (Netflix)

Jerrod Carmichael: Rothaniel (HBO)

Joel Kim Booster: Pszichoszexuális (Netflix)

Nikki Glaser: Good Clean Filth (HBO)

Norm Macdonald: Semmi különleges (Netflix) – GYŐZTES

Megölne, ha nevetnél? Kate Berlanttal és John Earlyvel (Pauw)

.

Leave a Comment

%d bloggers like this: