Super Wild Card hétvégi csúcspontok: a Ravens félidőben vezeti a Bengalst; Óriások, Bills nyer

Vasárnap folytatódik az NFL Super Wild Card Weekend, ahol a hatodik helyen kiemelt Baltimore Ravens küzd meg az AFC North bajnokával és a harmadik helyen kiemelt Cincinnati Bengalsszal.

Korábban, Josh Allen az AFC East bajnoka, Buffalo Bills pedig kis híján megúszta az újonc harmadhátvédet Skylar Thompson és a hetedik helyen kiemelt Miami Dolphins (34-31), így továbbjutott sorozatban a harmadik osztályba.

Máshol a hatodik mag New York-i óriások felzaklatta az NFC North bajnokát Minnesota Vikings31-24., így először a 2011-es rájátszás óta – amikor a G-men mindent megnyert a Super Bowl XLVI-n.

Íme a legjobb színdarabok!

Baltimore Ravens a Cincinnati Bengalsnál

A B-k mozgatják a láncokat

Joe Burrow megtalálta Tyler Boydot, aki a Bengals nyitó drive-ján egy nagy harmatgyenge konverziót végzett, mielőtt megelégedett volna hárommal, és 3–0-ra vezetett.

Gyűjtsd össze a labdát a forgalomhoz

Akeem Davis-Gaither visszakapta a labdát a Bengalsnak a Ravens nyitótámadásában, és elkapta Tyler Huntley-t egy középső passznál, hogy a labdát a középső mezőnybe juttatta.

Houston kalapálás

Justin Houston és a Ravens passzfutása már korán nyomást gyakorolt ​​Burrow-ra, Cincinnati nyitó drive-ján egy first-down sack-et regisztrált.

A célzóna üldözése

Burrow találta meg Ja’Marr Chase-t középen, 7 yardot szerzett, amikor a sztár szélén futva befutott néhány yardot a célterületre, így a Bengals 9-0-ra vezetett.

JK egész nap, minden végzóna

JK Dobbins a hátsó pályáról fogadta a harmadikat és gólt, és nyújtózkodott, hogy hatra megtörje a gépet. A második negyedben szerzett góljával 9-7 volt a Bengals.

Hamilton lazán lő

Kyle Hamilton nemcsak a botoktól távol fejezte be a harmadik támadást, hanem Hayden Hurst karjából is kiütötte a labdát, amivel a Ravens sokkal jobb mezőnyhelyzettel gyorsabban visszaadta a labdát.

Pontosan úgy, ahogy tervezték, igaz?

Huntley átvette a rossz snap-et, ami a feje fölött és néhány yarddal mögötte ment, és egészen az oldalvonalig kavargott, mielőtt elengedte a passzt Josh Olivernek, aki az első downért futott és 18 yardot szerzett.

Maradjon velünk a frissítésekért!

New York Giants 31, Minnesota Vikings 24

Skol!

A Vikings egy 12 játékból álló, 75 yardos nyitó drive-ot Kirk Cousins ​​sneak-ével zárta le, és korán, 7-0-ra feltette a hazai csapatot.

Csomós

A Giants egy 28 yardos touchdownnal válaszolt az első labdaszerzésüknél, Saquon Barkley jóvoltából.

NY felelős

Miután a Vikings hármast kapott a következő drive során, a Giants megszerezte első vezetését a következő labdaszerzéskor.

Először Daniel Jones kapcsolt össze Darius Slaytonnal egy szemet gyönyörködtető 47 yardos nyereséggel, majd Isaiah Hodgins 14 yardos touchdownja után 14-7-re vezetett a New York-i csapat.

Mindenki játéka

A Giants a második félidő végén egy mezőnygóllal 10 pontos lett.

Aztán KJ Osborn 9 yardos passzát adta Cousinstól, így a szünet előtt 17-14-re csökkentette a különbséget.

Felmelegít

A Giants növelte előnyét 24-14-re Daniel Bellinger 9 yardos góljának köszönhetően a harmadik negyed elején.

Nyaktól nyakig

A Vikings vad góllal lőtt vissza tight endjükből, Irv Smith Jr.-ból a második félidő első hajtásánál. A harmadik negyed közepén már csak egy újabb hárompontos meccs volt, 24-21.

Ezután a Minnesota egy mezőnygóllal zárta a negyedik negyedet, így 24 pontra növelte a helyzetet.

Csillagerő

A Giants közleményt adott ki az ezt követő hajtásról. Először Hodgins egy 19 yardos pick-upot dolgozott ki a botok mozgatására. Aztán a Jones & Co. egy újabb downs sorozat egy sikeres negyedik down konverziónál, és Barkley elérte a 2 yard pontozás így a NY a végén 31-24-re vezet, amit a végéig tartott is.

Buffalo Bills 34., Miami Dolphins 31

Visszapattan

A Bills nyitóútja nem úgy sikerült, ahogy tervezték. Allen ziccerezett egy rövid kavarodást, de a labda közben kiment a pályáról. A Bills a Miami 32-yardos vonalánál történt downs során vetett véget a labdának.

Miután a Dolphins kikapott háromszor az első hajtásnál, a Bills gyorsan visszakapta a labdát, és a következő labdaszerzéskor megváltotta magát. Allen és Dawson Knox vad, egykezes gólt szerzett, így korán, 7-0-ra vezette a Buffalo-t.

Válogatott!

A Dolphins következő útján a Bills biztonsági dékánja, Marlowe Thompson a Miami vörös zónán kívülre esett.

Erős talajjáték

A Bills óriási hasznot húzott a forgalomból, menj le nyugodtan Az újonc irányítója előtt James Cook 12 yardos futással növelte a Buffalo előnyét 14-0-ra az első negyed végén.

Vörös látás

Allen középen találta el Gabe Davist egy 19 yardos pickért, amelyet eredetileg hiányos passznak minősítettek. Bivaly megtámadta az ítéletetés a játék megfordult, így a Bills közel került a középpályához a második negyedben.

Káosz!

Mindkét csapat mezőnygólokat váltott, így 17-3-ra sikerült a második keret közepén. Káosz alakult ki, miután Allen beadását John Brownnak a Miami gólvonala mellett felvette Xavien Howard, a Dolphins sarokvédője, és visszatért a középpályára.

A két csapat vitába keveredett a meccs után, rajz a szükségtelen durvasági büntetések kompenzálására. A fordulat Miami mezőnygólját eredményezte, amely a második negyed végén kissé felzárkózott, 17-6.

A szakadék bezárása

Az első félidőt a Dolphins durranással zárta, ugyanis Cedrick Wilson Jr. visszaadta a punt 50 yardot Buffalo 27 yardos vonalára. A hajtás újabb mezőnygóllal végződött, a Miami nyolcpontos meccset hozott, 17–9.

Csomós!

A Bills a félidő előtt bajba került. Allen beadása Cole Beasley-nek a fogadó kezei közül a Dolphins safetyjének, Jevon Hollandnak a karjaiba pattant, aki 29 yarddal visszatette a Buffalo 18 yardos vonalára, kevesebb mint egy perccel az első félidő vége előtt.

A Miami úgy fejezte be a menetet, hogy egyenként 17 pontot szerzett Mike Gesicki touchdownjával és Tyreek Hill sikeres kétpontos konvertálásával.

A vadon szava!

A Miami döntetlenje kevesebb, mint egy percig tartott, a Buffalo ugyanis közvetlenül a félidő előtt egy mezőnygólt csattant be. Ám miután a második félidőt megnyitotta a hármast, a Dolphins elkapta a labdát Allentől, és megszerezte a vezetést is. Micsoda valószínűtlen fordulat.

Előre-hátra

A Buffalo a harmadik negyed végén, 27-24-re visszavette a vezetést egy költséges Miami interception után.

Lábujjhegyen húzó szajré

A Bills 34-24-re növelte előnyét a negyedik negyedben Davis lenyűgöző 23 yardos touchdownjának köszönhetően.

Ne forgassa el azt a gombot

Álmos tizenöt perc után Miami támadása után Mike McDaniel egy trükköt eszelt ki, hogy csapata visszakerüljön a célterületre. Jaylen Waddle kudarca egy rövid touchdownt hozott létre Jeff Wilson Jr.-tól.

Szemek a nyereményen

A Bills elkapója, Khalil Shakir a negyedik negyed közepén egy szörnyeteg 31 yardos elkapással bukdácsolt, így Buffalo a centerpályára került.

A Bills ezután elrúgta a labdát Allen felvett egy hatalmas táskát a harmadiknál, de a Dolphins csak alulmaradt a következő labdaszerzéssel, és a labdát lefelé tartóan megfordította. Ezzel 34-31 lett a vége.

Szerezzen többet a National Football League-ből Kövesse kedvenceit a játékokról, hírekről és egyebekről szóló információkért