Julius Randle a Cavaliers mellett vezeti a Knickset, hogy véget vessen a csúszásnak

Amikor legutóbb a Cavaliers járt a Gardenben, a Knicks hosszú győzelmi sorozatba kezdett. Talán a keddi győzelem is hasonló hatással lesz.

Ha valami, akkor egy négy meccses vesztes kicsúszást okozott, ami azzal fenyegetett, hogy tönkretesz minden jó hangulatot a szezon erős első felében. Ahelyett, hogy meg kellett volna válaszolni a meghibásodott védekezésüket Mitchell Robinson sérült centere nélkül, a Knicks fellélegezhetett az elmúlt hetek egyik legjobb teljesítménye után.

Julius Randle forrón kezdett, és soha nem hűlt ki igazán, a kispad mindkét félidőben produkált, és a rosszindulatú védekezés is szilárd volt, amikor a Knicks három próbálkozáson belül másodszor verte meg a Cavalierest 105-103-ra.

„Részt vettünk. Mindent megtettünk, amit tudtunk, és megbíztunk egymásban” – mondta Jalen Brunson. „Nem igazán tudom megmagyarázni. Ma este volt egy kis extra, mert tudtuk, hogyan játszottunk az utolsó meccseken.”

Randle volt a főszerep, aki 36 pontot szerzett, nyolc hárompontost ütött és 13 lepattanót jegyzett négy gólpassz mellett. 2:07-nél elért hárompontosával végleg a Knicks vezetett. De sok segítsége volt.

Julius Randle, aki meccscsúcsot jegyzett, 36 pontot szerzett, a Knicks Cavaliers elleni 105-103-as győzelme során ziccert húzott be.
Corey Sipkin

Isaiah Hartenstein
Isaiah Hartenstein blokkolja Donovan Mitchell döntetlen gólját, hogy megőrizze a Knicks győzelmét.

RJ Barrett 16 pontot, Brunson 14 pontot szerzett. A kispadon 27 pontot szerzett, Isaiah Hartenstein pedig kilenc lepattanóval, négy gólpasszal és két blokkkal, köztük a meccsvédővel is kulcsszerepet játszott. A Cavaliers kettővel lemaradt a záró másodpercben, és a sztárvédő Donovan Mitchell elhajtott Randle mellett a pályára. Hartenstein nem engedélyezte lövését, Evan Mobley pedig elhibázta, amikor megszólalt a kürt.

“Szuper volt, szörnyeteg játék tőle” – mondta Tom Thibodeau edző Hartensteinről. – Mindenhol szuper játékot játszott.

A 14 pontot szerző Jalen Brunson hajt kosárba a Knicks győzelme közben.

A Knicks zsinórban elveszített négy meccse után, amelyen a védekezés nagyrészt megbukott, visszatért a kezdőbe. Benne volt a Cavaliers robbanékony gárdája, Mitchell és Darius Garland, 41 lövésből 15-re korlátozták őket, és a Cleveland (29-20) nyolc visszavágóponttal tartotta meg az előző négy meccs 23,8-as átlaga után. Hárommeccses sorozatot szakítottak meg, az első negyedben legalább 35 pontot adtak, így a Cavaliers 27-nél maradt.

“Nyilvánvalóan zsinórban négy meccsen alulmaradtunk, és a negyedik negyed utolsó két meccse olyan helyzetben van, hogy nyerjünk, és nem tettünk eleget a meccs megnyeréséhez” – mondta Thibodeau. „Hogyan kell tehát sürgősen elérni, hogy ezt megtegye, és hogy ne csüggedjen el, hogy eltökéltebbé váljon? – Oké, ezt a magunk módján kell kezelnünk. Ez tetszett. Imádtam a csapatküzdelmet, szerettem a sürgősségünket.

A 24 pontot szerző Donovan Mitchell Jericho Sims fölé lő a Knicks győzelme közben.
NBAE a Getty Images segítségével

Úgy nézett ki, mint egy újabb elvesztett éjszaka a Garden for the Knicks számára (26-23), miután az első félidőben elmosták a 11 pontos előnyt, és a harmadik negyed közepén nyolcra elhúztak, így Thibodeau két időkérést kénytelen volt kihasználni az első félidőben. hét perc az időszakból.

Bármit is mondott a második után, működött. A Knicks a meccs következő 25 pontjából 19-et megnyert, így a nyolcpontos hátrányból ötpontos előnyt szerzett. Randle ezekből a pontokból nyolcat szerzett, köztük egy mély, egyenes hárompontost a fogyó másodpercekben. A lövés után a tömeg felé hajolt, és játékosan hülyeségeket beszélt a Cavaliers segédedzőjével, Luke Waltonnal, a Lakers edzőjével.

Aaron Judge és felesége Samantha nézik az eseményeket a Knicks győzelme közben.

– Hadd tudja, hogy ő is túl alacsony – mondta Randle kuncogva.

Arra a kérdésre, milyen érzés volt a labda, amikor kiszabadult a kezéből, Randle azt mondta:[Like] pénz.”

A Knicks összes tagja nevethetett ezen a nagyon szükséges győzelem után. Nem lett volna kellemes egy ötmeccses vereségsorozatot meglovagolni csütörtök este az NBA legjobb Celticsével Bostonban. A remény az, hogy ez a győzelem visszavezeti a jó irányba a sorozatban lévő Knicks csapatát.

“A legjobb dolog ebben a játékban az, hogy nem ez volt a legtisztább, nem a legsimább, de megtaláltuk a módját, hogy kiegyenlítsük és nyerjünk” – mondta Brunson. “Könnyű meccseket nyerni, amikor mindenki kattan, és a labda a gyűrűbe kerül, de ha meccseket nyerünk, amikor ellenünk mennek a dolgok, ez egy jó lépcsőfok számunkra.”