Legjobb fogadásaink a Raptors vs. Királyok

Az NBA rivalizálási hete szerda este két meccsel kezdődik az országos televízióban közvetített dupla fejlécben, amelyen olyan csapatok vesznek részt, amelyek minden tekintetben biztosan riválisok lesznek: Nets vs. 76ers (19:30 ET) és a Grizzlies vs. Warriors (22:00 ET).

Elemzőink más irányba haladnak a legjobb fogadásuk érdekében. Az ütemtervben szereplő 10 meccsből kettőből három tétet céloznak meg, és mint egy játékos gag, az első félidő összesített és szórt tétjét ezen a mérkőzésen.

NBA Liga bérlet

Chris Baker: Hétfő óta körözöm ezen a helyen a Magic számára, és a Celtics felett aratott győzelmük megerősítette a meggyőződésemet. Egész szezonban a Magic csapatban voltam, és végre teljes egészségben vannak, mivel Jonathan Isaac hétfőn visszatér.

Isaac azonnali hatást gyakorolt ​​a pálya mindkét végén az NBA első számú csapata ellen: 10 pont 4/7 lövésből két eladott labdával. Isaac tovább növeli az egyszarvúak hatalmas számát, amelyeket a Magic az előterében tart.

Franz Wagner, Paolo Banchero, Bol Bol, Isaac, Mo Bamba és Wendell Carter Jr. között. ez az orlandói csapat teljesen tele van tehetséges nagyokkal. Ez óriási problémát jelent a Pacers számára, akik rendkívül nélkülözik a méretet és a védekezőképességet az előterükben. Myles Turneren kívül a Pacers gyakorlatilag nem játszik jelentősebb játékosokkal a fő rotációjában.

Ennek eredményeként a Pacers a 29. helyen áll a védekező lepattanók sebességében és a 27. az ellenfél megengedett szélsebessége tekintetében. Nem védik jól a festéket, ami a varázslat ellen elengedhetetlen. Valószínűleg meg fogják kérni Aaron Nesmith-et és Chris Duartét, hogy próbáljanak meg védeni a 6 méteres játékosokat, mint Wagner és Banchero. Ez teljes eltérés lenne, és teljes mértékben elvárom, hogy a Magic ma este tetszés szerint szerezzen gólt.

Ráadásul ez csak egy borzalmas hely a Pacers számára – a második estéjén, amikor a Chicago Bulls elleni érzelmes visszatérő győzelmet arattak.

Tyrese Haliburton nélkül nem értékeltem túl magasra ezt a csapatot. Mivel a Haliburton január 11-én zuhant, a Pacers 1-6 SU és 3-4 ATS, és ezen a szakaszon a 29. helyen áll a támadóértékelésben. Az egyetlen pozitív mutató számukra a támadólepattanó-százalék (a második a szakaszon). Azt várnám, hogy az új támadótáblák terén megtalált tehetségük eltűnik ezzel a fizikai Magic-csapattal szemben, amely a 12. helyen áll a védekező lepattanók százalékában.

Szeretem ezt a helyet a helyzet és a párosítás szempontjából, és ezt kényelmesen lejátszom -6-ig.

tévé

Joe Dellera: A Kings ma a Raptors ellen lép pályára, és ez remek hely Domantas Sabonis számára. Hihetetlen volt ebben a szezonban, és végre megkapja a megérdemelt elismerést a bajnokságban. De szeretem a Siakam és a Raptors elleni kellékeit.

Sabonis és Siakam játékmódjukat tekintve hasonlóak, mindketten gólt tudnak szerezni, lepattanózni és könnyíteni is fognak. Azonban Sabonis uralta ezt a játékot az elmúlt szezonokban. Öt egymást követő dupla-duplát és egy tripla-duplát is jegyzett.

A Sabonis pontok + lepattanók támasztéka 31,5-re van beállítva, és a könyvedtől függően 32,5 is lehet. Ezt a számot a Siakam elleni legutóbbi ötből háromban tisztázta, de ami még ennél is fontosabb, az idei szezonban december 14-én 21 ponttal, 20 lepattanóval és hét gólpasszal megsemmisítette ezt az eredményt.

Inkább a pontok + lepattanók vonalat részesítem előnyben a pontok + lepattanók + gólpasszok helyett ezen a helyen, mert úgy gondolom, hogy ezen a meccsen fejjel lefelé lenni nem olyan fontos, mivel Toronto képes legyőzni a Kings többi gólszerzőjét a védekezésben. Szerintem Sabonis lesz az elsődleges támadóopció ma este.

A Raptors elleni történetén kívül Sabonis három meccsen kihagyta ezt a 31,5-ös sort; azonban az előző 19 meccsből 18-ban meghaladta a 31,5-öt. Támogatni fogom, hogy visszatérjen a pályára ma este a Raptors ellen, és ezt a 32.5 PR-ra emelném.

Választ
Az első félidő 122,5 felett
Könyv
FanDuel

Munaf Manji: A Raptors és a Kings ma este találkozik egymással Sacramentóban, és arra számítok, hogy sok pontot szereznek az első félidőben.

Először is, a Bet Labs szerint a Raptors az első félidőben 7-1-es hátrányban van az utolsó nyolc meccsen. A TheKings 8-1-re vezetett az első félidőben az elmúlt kilenc meccsen.

Ezenkívül a Raptors és a Kings az első, illetve a második helyen áll az offensive Ratingben az elmúlt öt meccsen. Ugyanebben az időszakban a Kings meccsek első felében 127 pont volt az átlag, a Kings pedig meccsenként 63 pontot enged az első félidőben.

A Raptors számára ebben a szezonban nem idegen a gólerős meccsek. Valójában a Raptors 10-4-re alulmaradt a nem konferencia meccseken ebben a szezonban, és 13-8-ra az idei szezonban (a Bet Labs szerint). Arra számítok, hogy a jogsértések ma este javában zajlanak majd. Tetszik ez a szám 123,5.